Internetový Marketing

aneb buďte na očích …

Internetový marketing je v současné době velice rozšířenou aktivitou reklamních a marketingových agentur. V souvislosti s internetovým marketingem jste se také mohli setkat s pojmy on-line marketing nebo e-business. Ve světě internetu, stejně jako v běženém životě, existuje velká konkurence a právě internetový marketing je důležitým nástrojem podpory prodeje, který pomáhá zvyšovat povědomí o Vašem podnikání, návštěvnost webových stránek a prodejnost produktů a služeb prostřednictvím jeho dílčích nástrojů.

SEO

Webové stránky vytváříme a dále optimalizujeme tak, aby byly pro návštěvníka co nejlépe dohledatelné prostřednictvím vyhledavačů jako seznam nebo google.

PPC, kontextová reklama, display reklama

PPC reklama neboli platba za klik (pay per click) je placená forma online reklamy. Inzerent neplatí za zobrazení reklamy, nýbrž za kliknutí na ni. Nejznámějším zprostředkovatelem této služby jsou společnosti Google (AdWords) a Seznam (Sklik). PPC reklamy se mohou zobrazovat také na webových stránkách například v podobě bannerů.  Tento druh PPC reklamy je přímo cílený na určité tematické kategorie, zájmy nebo konkrétní servery, hovoříme tedy o tzv. Kontextové reklamě.

E-mail marketing

E-mailing je způsob hromadného oslovování, jehož cílem je zvýšení nových zakázek a prodeje. Prostřednictvím tohoto obchodního sdělení například ve formě newsletteru můžete svoji stávající i potenciální klienty informovat o akcích a slevách které právě probíhají nebo se chystají.

Sociální sítě

Sociální sítě Facebook, Twitter, Google+ nebo Youtube nabízejí kromě bannerové reklamy také komunikovat s fanoušky a do jisté míry sledovat jejich chování. Nabízíme propagaci Vaší společnosti nebo akci na těchto a dalších oblíbených sociálních sítích.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím