Webhosting

aneb Váš vlastní prostor …

Webhosting je pronájem diskového prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet bez potřeby vlastnit vlastní server.

Všechny webové prezentace, e-shopy a data jsou umístěny na našich serverech. Naše servery jsou provozovány v nejmodernějším datacentru v ČR, kterým prochází páteřní optická síť, díky tomu mají v podstatě neomezenou konektivitu a jejich síť je čtyřmi nezávislými optickými trasami přímo propagována do českého peeringového centra NIX a dalších evropských center. Propagace sítě mezi dvěma tranzitními operátory umožňuje skutečně rychlou odezvu, do všech důležitých peeringových center v Evropě má zpoždění pouze v jednotkách ms. Klademe důraz na to, aby všechny systémy měly co nejekologičtější a nejekonomičtější provoz.

Poskytneme Vám:

Profesionální zázemí pro Vaše webové projekty. Veškerá data jsou umístěny na vysoce výkonných serverech. O jejich stabilitu či konektivitu se nemusíte bát – běžná konektivita je přes 99.9%. Všechna Vaše data jsou zálohována každý den, tudíž o své drahocenné projekty nepřijdete ani v případě živelné katastrofy.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím